SALE OUT. Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B760M D3HPSO
Prekės kodas (MPN): B760M D3HPSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 99,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 43.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 337.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 43.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 337.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| SALE OUT.: | Y |