SALE OUT. Gigabyte PSU | GP-UD850GM | 850 W | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING, MANUAL AND ACCESSORIES
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GP-UD850GMSO
Prekės kodas (MPN): GP-UD850GMSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 89,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross depth master carton: | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 208.00 mm |
| Gross height master carton: | 278.00 mm |
| Gross weight: | 2.55 kg |
| Gross width (mm): | 118.00 mm |
| Gross width master carton: | 224.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Net weight master carton: | 12.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 145.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Tare weight master carton: | 0.66 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | GP-UD850GM |
| Other features: | Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Producer product family: | PSU |
| Form factor: | ATX 12V v2.31 |
| Bearing technology: | Hydraulic Bearing (HYB) |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING, MANUAL AND ACCESSORIES |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross depth master carton: | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 208.00 mm |
| Gross height master carton: | 278.00 mm |
| Gross weight: | 2.55 kg |
| Gross width (mm): | 118.00 mm |
| Gross width master carton: | 224.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Net weight master carton: | 12.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 145.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Tare weight master carton: | 0.66 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | GP-UD850GM |
| Other features: | Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Producer product family: | PSU |
| Form factor: | ATX 12V v2.31 |
| Bearing technology: | Hydraulic Bearing (HYB) |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING, MANUAL AND ACCESSORIES |