SALE OUT. Gigabyte PSU | GP-UD1000GM | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS AND SOME CABLES (PCI-E, SATA, PERIPHERAL) | 1000 W
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GP-UD1000GMSO
Prekės kodas (MPN): GP-UD1000GMSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 111,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross depth master carton: | 615.00 mm |
| Gross height (mm): | 205.00 mm |
| Gross height master carton: | 275.00 mm |
| Gross weight: | 2.78 kg |
| Gross width (mm): | 255.00 mm |
| Gross width master carton: | 220.00 mm |
| Net weight: | 2.58 kg |
| Net weight master carton: | 13.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 230.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Tare weight master carton: | 0.63 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | GP-UD1000GM |
| Other features: | Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Producer product family: | PSU |
| Certification: | GOLD |
| Form factor: | ATX 12V v2.31 |
| Bearing technology: | Hydraulic |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross depth master carton: | 615.00 mm |
| Gross height (mm): | 205.00 mm |
| Gross height master carton: | 275.00 mm |
| Gross weight: | 2.78 kg |
| Gross width (mm): | 255.00 mm |
| Gross width master carton: | 220.00 mm |
| Net weight: | 2.58 kg |
| Net weight master carton: | 13.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 230.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Tare weight master carton: | 0.63 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | GP-UD1000GM |
| Other features: | Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Producer product family: | PSU |
| Certification: | GOLD |
| Form factor: | ATX 12V v2.31 |
| Bearing technology: | Hydraulic |
| Warranty: | 3 month(s) |