SALE OUT. GIGABYTE MONITOR 32" M32UP EK1 | Gigabyte Warranty 3 month(s) | REFURBISHED, USED, WITHOUT MANUAL
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): M32UP EK1SO
Prekės kodas (MPN): M32UP EK1SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 523,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 990.00 mm |
| Gross height (mm): | 192.00 mm |
| Gross weight: | 12.53 kg |
| Gross width (mm): | 536.00 mm |
| Net weight: | 10.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, USED, WITHOUT MANUAL |
| Gross depth (mm): | 990.00 mm |
| Gross height (mm): | 192.00 mm |
| Gross weight: | 12.53 kg |
| Gross width (mm): | 536.00 mm |
| Net weight: | 10.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, USED, WITHOUT MANUAL |