SALE OUT. Gigabyte H610M S2H V2 1.0 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4 | REFURBISHED, WITHOU
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): H610M S2H V2 1.0SO
Prekės kodas (MPN): H610M S2H V2 1.0SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 69,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 853.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Producer product name: | H610M S2H V2 1.0 |
| Supported hard disk drive interfaces: | M.2, SATA |
| Processor family: | Intel |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 853.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Producer product name: | H610M S2H V2 1.0 |
| Supported hard disk drive interfaces: | M.2, SATA |
| Processor family: | Intel |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 3 month(s) |