SALE OUT. GIGABYTE B760 AORUS ELITE 1.0 M/B | Gigabyte B760 AORUS ELITE 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B760 AORUS ELITESO
Prekės kodas (MPN): B760 AORUS ELITESO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 174,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.23 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 239.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel B760 Express |
| Producer product name: | B760 AORUS ELITE 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports 13th/12th Gen Intel Core Series Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 285 mm |
| Net weight master carton: | 8.02 kg |
| Tare weight master carton: | 0.787 kg |
| Saleout: | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPLATE INCLUDED |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.23 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 239.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel B760 Express |
| Producer product name: | B760 AORUS ELITE 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports 13th/12th Gen Intel Core Series Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 285 mm |
| Net weight master carton: | 8.02 kg |
| Tare weight master carton: | 0.787 kg |
| Saleout: | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPLATE INCLUDED |