SALE OUT. Gigabyte | B550 GAMING X V2 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Chipset AMD B | ATX | REFURBISHED WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, BACKPAN
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B550 GAMING X V2SO
Prekės kodas (MPN): B550 GAMING X V2SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 100,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross depth master carton: | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross height master carton: | 375.00 mm |
| Gross weight: | 1.46 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Gross width master carton: | 370.00 mm |
| Net weight: | 1.06 kg |
| Net weight master carton: | 11.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Tare weight master carton: | 1.34 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 118 pc(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | B550 GAMING X V2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross depth master carton: | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross height master carton: | 375.00 mm |
| Gross weight: | 1.46 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Gross width master carton: | 370.00 mm |
| Net weight: | 1.06 kg |
| Net weight master carton: | 11.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Tare weight master carton: | 1.34 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 118 pc(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | B550 GAMING X V2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |