SALE OUT. Fractal Design Epoch XL Computer Case, White TG RGB Clear Tint | SALE OUT. Fractal Design Case | Epoch XL | White TG RGB Clear Tint | ATX | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Fractal Design
Prekės kodas (MPN): FD-C-EPO1X-05SO
Prekės kodas (MPN): FD-C-EPO1X-05SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 122,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 460.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 8.81 kg |
| Gross width (mm): | 230.00 mm |
| Net weight: | 7.81 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 17.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fractal Design |
| Form factor: | ATX |
| Expansion slots: | 7 |
| Colour of product: | White TG RGB Clear Tint |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | Epoch XL |
| Producer product family: | Case |
| Drive bays: | 2 x 3.5"/2.5", 2 x 2.5" |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 460.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 8.81 kg |
| Gross width (mm): | 230.00 mm |
| Net weight: | 7.81 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 17.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Fractal Design |
| Form factor: | ATX |
| Expansion slots: | 7 |
| Colour of product: | White TG RGB Clear Tint |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | Epoch XL |
| Producer product family: | Case |
| Drive bays: | 2 x 3.5"/2.5", 2 x 2.5" |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT.: | Y |