SALE OUT. Epson WorkForce Pro EM-C800RDWF | Epson WorkForce Pro EM-C800RDWF | Inkjet | Colour | 4-in-1 | A4 | Wi-Fi | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C11CK19401SO
Prekės kodas (MPN): C11CK19401SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
11 mėn.
11 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 645,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 425.00 mm |
| Gross height (mm): | 413.00 mm |
| Gross weight: | 24.30 kg |
| Gross width (mm): | 535.00 mm |
| Net weight: | 21.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 6.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Duplex functions: | Yes |
| Product type: | 4-in-1 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Producer product name: | WorkForce Pro EM-C800RDWF |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Printing: | Colour |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 11 month(s) |
| Gross depth (mm): | 425.00 mm |
| Gross height (mm): | 413.00 mm |
| Gross weight: | 24.30 kg |
| Gross width (mm): | 535.00 mm |
| Net weight: | 21.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 6.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2400.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Epson |
| Duplex functions: | Yes |
| Product type: | 4-in-1 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Producer product name: | WorkForce Pro EM-C800RDWF |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Printing: | Colour |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 11 month(s) |