SALE OUT. Epson EcoTank L15150 Pint Scan Copy Fax | Epson | EcoTank L15150 | Inkjet | Colour | Multicunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): C11CH72402SO
Prekės kodas (MPN): C11CH72402SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1159,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 560.00 mm |
| Gross height (mm): | 430.00 mm |
| Gross weight: | 24.40 kg |
| Gross width (mm): | 590.00 mm |
| Net weight: | 23.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.14 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | EcoTank L15150 |
| Functions: | Print, Scan, Copy, Fax |
| Colour of product: | Black |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 25 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Printing: | Colour |
| Maximum scan resolution: | 2400 x 1200 DPI |
| Scanning: | Colour |
| Standard output capacity: | 125 sheets |
| Maximum print size: | A3+ |
| Duplex functions: | Yes |
| Product type: | Multicunctional Printer |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Interface: | USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, USB host |
| Copying: | Colour |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 12 ipm |
| Printing colours: | Black, Yellow, Magenta, Cyan |
| Faxing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Touchscreen: | Yes |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 6 pc(s) |
| SALE OUT.: | Y, Y |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 560.00 mm |
| Gross height (mm): | 430.00 mm |
| Gross weight: | 24.40 kg |
| Gross width (mm): | 590.00 mm |
| Net weight: | 23.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.14 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | EcoTank L15150 |
| Functions: | Print, Scan, Copy, Fax |
| Colour of product: | Black |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 25 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Printing: | Colour |
| Maximum scan resolution: | 2400 x 1200 DPI |
| Scanning: | Colour |
| Standard output capacity: | 125 sheets |
| Maximum print size: | A3+ |
| Duplex functions: | Yes |
| Product type: | Multicunctional Printer |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Interface: | USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, USB host |
| Copying: | Colour |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 12 ipm |
| Printing colours: | Black, Yellow, Magenta, Cyan |
| Faxing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Touchscreen: | Yes |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Producer: | Epson |
| Palette Qty: | 6 pc(s) |
| SALE OUT.: | Y, Y |
| Warranty: | 24 month(s) |