SALE OUT. Epson EB-800F 3LCD Projector /16:9/5000Lm/2500000:1, White DAMAGED PACKAGING | Epson | EB-800F | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White | DAMAGED PACKAGING | Lamp warranty 12 month(s
Gamintojas: Epson
Prekės kodas (MPN): V11H923540SO
Prekės kodas (MPN): V11H923540SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 3193,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 585.00 mm |
| Gross height (mm): | 340.00 mm |
| Gross weight: | 13.35 kg |
| Gross width (mm): | 528.00 mm |
| Net weight: | 12.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-800F |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Aspect ratio: | 16: 9 |
| Light source: | Laser |
| Digital zoom: | 1 - 1.35 x |
| Lens type: | Optical |
| Focus: | Manual |
| Noise level (max): | 36 dB |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Wi-Fi connection: | Yes (optional) |
| Colour of product: | White |
| Throw ratio: | 0.27 - 0.37:1 |
| Producer product family: | 3LCD projector |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 585.00 mm |
| Gross height (mm): | 340.00 mm |
| Gross weight: | 13.35 kg |
| Gross width (mm): | 528.00 mm |
| Net weight: | 12.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Producer product name: | EB-800F |
| Contrast ratio: | 2500000:1 |
| Aspect ratio: | 16: 9 |
| Light source: | Laser |
| Digital zoom: | 1 - 1.35 x |
| Lens type: | Optical |
| Focus: | Manual |
| Noise level (max): | 36 dB |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Wi-Fi connection: | Yes (optional) |
| Colour of product: | White |
| Throw ratio: | 0.27 - 0.37:1 |
| Producer product family: | 3LCD projector |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Lamp warranty: | 12 month(s) |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Producer: | Epson |
| Warranty: | 60 month(s) |