SALE OUT. Elite Screens | Spectrum Series | Electric110H | Diagonal 110 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 244 cm | Black | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Elite Screens
Prekės kodas (MPN): ELECTRIC110HSO
Prekės kodas (MPN): ELECTRIC110HSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 393,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 2900.00 mm |
| Gross height (mm): | 145.00 mm |
| Gross weight: | 13.676 kg |
| Gross width (mm): | 165.00 mm |
| Net weight: | 11.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2600.00 g |
| Plastic (No PET): | 76.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.676 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Diagonal: | 2.79 cm |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Viewable screen height (H): | 136.9 cm |
| Viewable screen width (W): | 244 cm |
| Drive type: | Motorized |
| Overall screen size (Height x Width): | 136.9 x 243.6 cm |
| Gain: | 1.1 |
| Black drop: | 20.3 cm |
| Viewing angle: | 180 ° |
| Placement: | Wall |
| Remotely operated: | Yes |
| Diagonal: | 110 " |
| Frame type: | Folding frame |
| Width: | 2.77 cm |
| Depth: | 7.87 cm |
| Height: | 172.7 cm |
| Weight: | 10.7 kg |
| Colour of product: | White |
| Case colour: | Black |
| Handheld remote control: | Yes |
| Producer product name: | Electric110H |
| Type: | Electric Screens |
| Material: | MaxWhite™ |
| Producer product family: | Spectrum Series |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Producer: | Elite Screens |
| SALE OUT.: | Y, Y |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 2900.00 mm |
| Gross height (mm): | 145.00 mm |
| Gross weight: | 13.676 kg |
| Gross width (mm): | 165.00 mm |
| Net weight: | 11.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2600.00 g |
| Plastic (No PET): | 76.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.676 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Diagonal: | 2.79 cm |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Viewable screen height (H): | 136.9 cm |
| Viewable screen width (W): | 244 cm |
| Drive type: | Motorized |
| Overall screen size (Height x Width): | 136.9 x 243.6 cm |
| Gain: | 1.1 |
| Black drop: | 20.3 cm |
| Viewing angle: | 180 ° |
| Placement: | Wall |
| Remotely operated: | Yes |
| Diagonal: | 110 " |
| Frame type: | Folding frame |
| Width: | 2.77 cm |
| Depth: | 7.87 cm |
| Height: | 172.7 cm |
| Weight: | 10.7 kg |
| Colour of product: | White |
| Case colour: | Black |
| Handheld remote control: | Yes |
| Producer product name: | Electric110H |
| Type: | Electric Screens |
| Material: | MaxWhite™ |
| Producer product family: | Spectrum Series |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Producer: | Elite Screens |
| SALE OUT.: | Y, Y |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |