SALE OUT. Dell XPS 13 9345 FHD+ Snapdragon X Elite/16GB/512GB/Qualcomm Adreno/Win11 Pro/ENG kbd/3Y Onsite Warranty | Dell | XPS 13 9345 | Platinum | 13.4 " | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Anti-glar
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 1006899358/2SO
Prekės kodas (MPN): 1006899358/2SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1409,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 395.00 mm |
| Gross height (mm): | 310.00 mm |
| Gross weight: | 2.59 kg |
| Gross width (mm): | 103.00 mm |
| Net weight: | 1.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 137.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1296.00 g |
| Plastic (No PET): | 105.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Diagonal: | 13.4 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Colour of product: | Platinum |
| Processor cores: | 12 |
| HD type: | FHD+ |
| On-board graphics adapter model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Processor family: | Snapdragon X Elite |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | X1E-80-100 |
| Producer product name: | 13 9345 |
| Producer product family: | XPS |
| Processor boost frequency: | 3.4 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory clock speed: | 8448 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Solid-state drive interface: | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Warranty: | Onsite |
| Saleout: | DEMO |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 395.00 mm |
| Gross height (mm): | 310.00 mm |
| Gross weight: | 2.59 kg |
| Gross width (mm): | 103.00 mm |
| Net weight: | 1.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 137.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1296.00 g |
| Plastic (No PET): | 105.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Diagonal: | 13.4 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Colour of product: | Platinum |
| Processor cores: | 12 |
| HD type: | FHD+ |
| On-board graphics adapter model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Processor family: | Snapdragon X Elite |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | X1E-80-100 |
| Producer product name: | 13 9345 |
| Producer product family: | XPS |
| Processor boost frequency: | 3.4 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory clock speed: | 8448 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Solid-state drive interface: | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Warranty: | Onsite |
| Saleout: | DEMO |
| Battery warranty: | 12 month(s) |