SALE OUT. Dell Pro 24 AIO QC24250 FHD Ultra 7 265/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/No kbd/3Y Basic OnSite Warranty | SALE OUT. SALE OUT. Dell Pro | 24 All-in-One QC24250 | Desktop | AIO | Intel
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 1023077476/1SO
Prekės kodas (MPN): 1023077476/1SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
33 mėn.
33 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1553,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 494.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 2.16 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 571.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor cores: | 20 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | Intel Integrated Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | AIO |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 265 |
| Type: | Desktop |
| Warranty: | Basic OnSite |
| Warranty: | 33 month(s) |
| Producer product name: | 24 All-in-One QC24250 |
| Producer product family: | Pro |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Storage drive capacity: | 512 GB |
| Saleout: | UNPACKED, SCRATCHES ON THE BACK |
| SALE OUT.: | Y, Y |
| Gross depth (mm): | 494.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 2.16 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 571.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor cores: | 20 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | Intel Integrated Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | AIO |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 265 |
| Type: | Desktop |
| Warranty: | Basic OnSite |
| Warranty: | 33 month(s) |
| Producer product name: | 24 All-in-One QC24250 |
| Producer product family: | Pro |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Storage drive capacity: | 512 GB |
| Saleout: | UNPACKED, SCRATCHES ON THE BACK |
| SALE OUT.: | Y, Y |