SALE OUT. Dell Pro 16 AG FHD+ AMD Ryzen AI 7 350/32GB/1TB/AMD Radeon 860M/Win11 Pro/Russian Backlit kbd/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Warranty 33 month(s) | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED,
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 1029306911SO
Prekės kodas (MPN): 1029306911SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
33 mėn.
33 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1580,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 494.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 2.16 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 571.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED, SCRATCHED ON CORPUS TOP |
| Warranty: | 33 month(s) |
| Gross depth (mm): | 494.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 2.16 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 571.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED, SCRATCHED ON CORPUS TOP |
| Warranty: | 33 month(s) |