SALE OUT. Dell Pro 14 AG FHD+ AMD Ryzen AI 7 350/16GB/512GB/AMD Radeon 860M/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Pro 14 PC14255 | Platinum Silver | 14 " | IPS | F
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): BTO602_PC14255_EMEASO
Prekės kodas (MPN): BTO602_PC14255_EMEASO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
34 mėn.
34 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1110,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 494.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 2.16 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 571.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Internal memory: | 16 GB |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 860M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 7 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | English |
| Storage media: | SSD |
| Producer product family: | Pro |
| Producer product name: | 14 PC14255 |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Colour of product: | Platinum Silver |
| Processor cores: | 8 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD+ |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 5.0 GHz |
| Warranty: | 34 month(s) |
| Camera: | FHD HDR + IR Camera |
| Bluetooth: | Yes |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Processor model: | 350 |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Battery capacity (Watt hours): | 55 Wh |
| Panel type: | IPS |
| Number of battery cells: | 3 |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Saleout: | UNPACKED, SCRATCCHES ON TOP OF THE CASE |
| Gross depth (mm): | 494.00 mm |
| Gross height (mm): | 315.00 mm |
| Gross weight: | 2.16 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 571.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.57 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Internal memory: | 16 GB |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 860M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 7 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | English |
| Storage media: | SSD |
| Producer product family: | Pro |
| Producer product name: | 14 PC14255 |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Colour of product: | Platinum Silver |
| Processor cores: | 8 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD+ |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 5.0 GHz |
| Warranty: | 34 month(s) |
| Camera: | FHD HDR + IR Camera |
| Bluetooth: | Yes |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Processor model: | 350 |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Battery capacity (Watt hours): | 55 Wh |
| Panel type: | IPS |
| Number of battery cells: | 3 |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Saleout: | UNPACKED, SCRATCCHES ON TOP OF THE CASE |