SALE OUT. Dell Pro | Precision 7 T1 PW7T1260 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 7 | 265 | Internal memory 16 GB | DDR5 | 1000 GB | NVIDIA A400 | Keyboard language No keyboard | Windows 11 Pro | DEMO
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 1030343331/2SO
Prekės kodas (MPN): 1030343331/2SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1818,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 367.00 mm |
| Gross weight: | 4.68 kg |
| Gross width (mm): | 167.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 94.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 980.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.98 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA A400 |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 20 |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Tower |
| Discrete graphics adapter memory: | 4 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 265 |
| Type: | Desktop |
| Warranty: | Basic Onsite |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | Precision 7 T1 PW7T1260 |
| Producer product family: | Pro |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Storage drive capacity: | 1000 GB |
| Saleout: | DEMO |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 367.00 mm |
| Gross weight: | 4.68 kg |
| Gross width (mm): | 167.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 94.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 980.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.98 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA A400 |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 20 |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Tower |
| Discrete graphics adapter memory: | 4 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 265 |
| Type: | Desktop |
| Warranty: | Basic Onsite |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | Precision 7 T1 PW7T1260 |
| Producer product family: | Pro |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Storage drive capacity: | 1000 GB |
| Saleout: | DEMO |
| SALE OUT.: | Y |