SALE OUT. Asus ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connect
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90MB1CP0-M0EAY0SO
Prekės kodas (MPN): 90MB1CP0-M0EAY0SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 349,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 2.05 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 120.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel Z790 |
| Producer product name: | ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 2.05 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 120.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel Z790 |
| Producer product name: | ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 3 month(s) |