SALE OUT. ASRock USED, REFURBISHED, WITHOUT ANTENA. ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED
Gamintojas: ASRock
Prekės kodas (MPN): B850M-X WIFISO
Prekės kodas (MPN): B850M-X WIFISO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 126,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.98 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 1.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 147.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | ASRock |
| Warranty: | 24 month(s) |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.98 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 1.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 147.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | ASRock |
| Warranty: | 24 month(s) |
| SALE OUT.: | Y |