SALE OUT. | Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen 5 | 5625U | 8 GB | Soldered LPDDR4x | Solid-state drive capacit
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 82XX00ERLTSO
Prekės kodas (MPN): 82XX00ERLTSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 732,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 296.00 mm |
| Gross height (mm): | 479.00 mm |
| Gross weight: | 2.26 kg |
| Gross width (mm): | 66.00 mm |
| Net weight: | 1.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 185.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650.00 g |
| Plastic (No PET): | 77.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.73 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Colour of product: | Arctic Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Camera: | HD 1080p with Privacy Shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, on Palm Rest |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 5625U |
| Producer product name: | Flex 5 14ABR8 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Processor frequency: | 2.3 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 4266 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Battery capacity (Watt hours): | 52.5 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Warranty: | Depot |
| Saleout: | UNPACKED |
| Gross depth (mm): | 296.00 mm |
| Gross height (mm): | 479.00 mm |
| Gross weight: | 2.26 kg |
| Gross width (mm): | 66.00 mm |
| Net weight: | 1.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 185.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 650.00 g |
| Plastic (No PET): | 77.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.73 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Colour of product: | Arctic Grey |
| Processor cores: | 6 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Camera: | HD 1080p with Privacy Shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, on Palm Rest |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 5625U |
| Producer product name: | Flex 5 14ABR8 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Processor frequency: | 2.3 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 4266 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Battery capacity (Watt hours): | 52.5 Wh |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Warranty: | Depot |
| Saleout: | UNPACKED |