SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B650 A ELITE AX ICESO
Prekės kodas (MPN): B650 A ELITE AX ICESO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 191,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 117.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 625.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 117.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 625.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| SALE OUT.: | Y |