SALE OUT. | Gigabyte B850M FORCE (rev. 1.0) | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | REFURBISHED, WITHOUT O
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B850M FORCESO
Prekės kodas (MPN): B850M FORCESO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 135,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.98 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 166.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| SALE OUT.: | T |
| Producer product name: | B850M FORCE (rev. 1.0) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Supported memory types: | DDR5 |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.98 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 166.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 3 month(s) |
| SALE OUT.: | T |
| Producer product name: | B850M FORCE (rev. 1.0) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Supported memory types: | DDR5 |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |