SALE OUT. | Evoko | Naso | 8 " | Landscape | Wi-Fi | DEMO
Gamintojas: Evoko
Prekės kodas (MPN): ENX1001SO
Prekės kodas (MPN): ENX1001SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
23 mėn.
23 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1022,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 290.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 2.00 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 284.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Built-in speaker(s): | No |
| Colour of product: | Black |
| Diagonal: | 8 " |
| Producer product name: | Naso |
| Dimensions (WxDxH): | 195 x 195 x 35 mm |
| Placement (L/P): | Landscape |
| Signage product family: | Room Manager |
| TV tuner integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Display: | 1024 x 768 pixels |
| Warranty: | 23 month(s) |
| Saleout: | DEMO |
| Producer: | Evoko |
| Gross depth (mm): | 290.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 2.00 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 284.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Built-in speaker(s): | No |
| Colour of product: | Black |
| Diagonal: | 8 " |
| Producer product name: | Naso |
| Dimensions (WxDxH): | 195 x 195 x 35 mm |
| Placement (L/P): | Landscape |
| Signage product family: | Room Manager |
| TV tuner integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Display: | 1024 x 768 pixels |
| Warranty: | 23 month(s) |
| Saleout: | DEMO |
| Producer: | Evoko |