SALE OUT. | Dell | Latitude 5450 | 14 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Ultra 5 | 135U | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Integrated Graphics | Wind
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): N009L545014EMEA_VP_ESTSO
Prekės kodas (MPN): N009L545014EMEA_VP_ESTSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
29 mėn.
29 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1149,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 2.59 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 149.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor cores: | 12 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| On-board graphics adapter model: | Intel Integrated Graphics |
| Warranty: | 29 month(s) |
| Processor family: | Intel Ultra 5 |
| Touchscreen: | No |
| Camera: | FHD HDR IR Camera |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | Estonian |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Processor model: | 135U |
| Producer product name: | 5450 |
| Producer product family: | Latitude |
| Panel type: | IPS |
| Memory layout (slots x size): | 2x8 GB |
| Fingerprint reader: | Yes |
| SmartCard slot: | Yes |
| WWAN: | WWAN ready |
| Saleout: | DAMAGE ON THE RIGHT EDGE OF HOUSING |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 2.59 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 149.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor cores: | 12 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| On-board graphics adapter model: | Intel Integrated Graphics |
| Warranty: | 29 month(s) |
| Processor family: | Intel Ultra 5 |
| Touchscreen: | No |
| Camera: | FHD HDR IR Camera |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | Estonian |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Processor model: | 135U |
| Producer product name: | 5450 |
| Producer product family: | Latitude |
| Panel type: | IPS |
| Memory layout (slots x size): | 2x8 GB |
| Fingerprint reader: | Yes |
| SmartCard slot: | Yes |
| WWAN: | WWAN ready |
| Saleout: | DAMAGE ON THE RIGHT EDGE OF HOUSING |