Šakotuvas Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Pro-24-POE 24-port + 2xSFP+ 10 Gigabit Switch 16x PoE+ 8x POE++
Gamintojas: Ubiquiti
Prekės kodas (MPN): USW-PRO-24-POE
Prekės kodas (MPN): USW-PRO-24-POE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 879,26 € | ||
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
946,24 € | ||
| S5 | - / - | 992,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 7.75 kg |
| Net weight: | 6.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.59 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 530 mm |
| Gross width (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 432 mm |
| Volume (m3): | 0.0583848 m³ |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 15.9 g |
| Paper/Pasteboard: | 143.1 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas The Switch Pro 24 PoE (USW Pro 24 PoE) is a fully managed switch with (16) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports, (8) GbE, 802.3bt PoE++ RJ45 ports, and (2) 10G SFP+ ports. The USW Pro 24 PoE combines a rich set of Layer 2 features with advanced Layer 3 tools including inter-VLAN routing, static routing, and a DHCP server. The USW Pro 24 PoE is the ideal access layer switch for any UniFi system. It combines up to 400W of PoE power with SmartPower RPS (USP RPS) power redundancy. The switch can also be monitored and configured from anywhere with the powerful, intuitive UniFi Network web application and mobile app. Funkcijos (1) 1.3" LCM color touchscreen with AR switch management (16) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports (8) GbE, 802.3bt PoE++ RJ45 ports (2) 10G SFP+ ports (1) USP RPS DC input 400W total PoE supply Near-silent cooling Layer 3 switching features |
| Gross weight: | 7.75 kg |
| Net weight: | 6.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.59 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 530 mm |
| Gross width (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 432 mm |
| Volume (m3): | 0.0583848 m³ |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 15.9 g |
| Paper/Pasteboard: | 143.1 g |
| Form factor: | |
| Switch type: | |
| Predominant port type: | |
| POE: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
Aprašymas
The Switch Pro 24 PoE (USW Pro 24 PoE) is a fully managed switch with (16) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports, (8) GbE, 802.3bt PoE++ RJ45 ports, and (2) 10G SFP+ ports. The USW Pro 24 PoE combines a rich set of Layer 2 features with advanced Layer 3 tools including inter-VLAN routing, static routing, and a DHCP server. The USW Pro 24 PoE is the ideal access layer switch for any UniFi system. It combines up to 400W of PoE power with SmartPower RPS (USP RPS) power redundancy. The switch can also be monitored and configured from anywhere with the powerful, intuitive UniFi Network web application and mobile app.
Funkcijos
(1) 1.3" LCM color touchscreen with AR switch management
(16) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports
(8) GbE, 802.3bt PoE++ RJ45 ports
(2) 10G SFP+ ports
(1) USP RPS DC input
400W total PoE supply
Near-silent cooling
Layer 3 switching features