Router | RB924i-2nD-BT5&BG77 | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 109,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 0.44 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | MikroTik |
| Paper/Pasteboard: | 80 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1337 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Producer product name: | RB924i-2nD-BT5&BG77 |
| Producer product family: | Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 0.44 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | MikroTik |
| Paper/Pasteboard: | 80 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1337 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11b/g/n |
| Producer product name: | RB924i-2nD-BT5&BG77 |
| Producer product family: | Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |