RENEW SILVER HP ZBook Fury Mobile Workstation G1i 16 - Ultra 7-255HX, 32GB, 2x 512GB SSD, RTX PRO 1000 Blackwell 8GB, 16 WUXGA 400-nit AG, WWAN-ready, Smartcard, FPR, US/Czech QWERTY backlit keyboard, 99Wh, Win 11 Pro, 1 years
Gamintojas: HP RENEW
Prekės kodas (MPN): C3HD7ESR#BCM
Prekės kodas (MPN): C3HD7ESR#BCM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S3 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 3459,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/C3HD7ESR%23BCM_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/C3HD7ESR%23BCM_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/C3HD7ESR%23BCM_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/C3HD7ESR%23BCM_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/C3HD7ESR%23BCM_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Producttype: | Mobile workstation |
| Productcolour: | Silver |
| Formfactor: | Clamshell |
| Marketpositioning: | Performance |
| Displaydiagonal: | 40.6 cm (16") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Hdtype: | WUXGA |
| Paneltype: | IPS |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 400 cd/m² |
| Displaydiagonalmetric: | 40.6 cm |
| Rgbcolourspace: | sRGB |
| Colourgamut: | 100% |
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneration: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel: | 255HX |
| Processorcores: | 20 |
| Processorthreads: | 20 |
| Processorboostfrequency: | 5.2 GHz |
| Performancecores: | 8 |
| Efficientcores: | 12 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 5.2 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 4.5 GHz |
| Processorcache: | 30 MB |
| Processorbasepower: | 55 W |
| Maximumturbopower: | 160 W |
| Internalmemory: | 32 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memoryformfactor: | SO-DIMM |
| Totalstoragecapacity: | 1 TB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 1 TB |
| Numberofssdsinstalled: | 2 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Ssdmemorytype: | TLC |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Discretegraphicscard: | Yes |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel® Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel® Graphics |
| Numberofbuiltinspeakers: | 4 |
| Frontcamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifistandards: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Wlancontrollermodel: | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Wlancontrollermanufacturer: | Intel |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetoothversion: | 5.4 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Thunderbolt4portsquantity: | 1 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Pointingdevice: | Touchpad |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Spillresistantkeyboard: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Numberofbatterycells: | 8 |
| Batterycapacity: | 99 Wh |
| Acadapterpower: | 200 W |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Width: | 359 mm |
| Depth: | 249 mm |
| Height: | 27 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Localization: | UK/Czech |
| Productcondition: | Refurbished |