RENEW SILVER HP ProDesk 4 G1i Tower - Ultra 7-265, 16GB, 512GB SSD, USB Mouse, Win 11 Pro, 1 years
Gamintojas: HP RENEW
Prekės kodas (MPN): 9H7M5ETR#ABD
Prekės kodas (MPN): 9H7M5ETR#ABD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S3 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1256,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/9H7M5ETR%23ABD_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneration: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel: | 265 |
| Processorcores: | 20 |
| Processorthreads: | 20 |
| Processorboostfrequency: | 5.3 GHz |
| Performancecores: | 8 |
| Efficientcores: | 12 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 5.2 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 4.6 GHz |
| Performancecorebasefrequency: | 2.4 GHz |
| Efficientcorebasefrequency: | 1.8 GHz |
| Processorcache: | 30 MB |
| Processorcachetype: | L3 |
| Processorbasepower: | 65 W |
| Maximumturbopower: | 182 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Maximuminternalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memorylayoutslotsxsize: | 1 x 16 GB |
| Memoryslots: | 4x DIMM |
| Memoryclockspeed: | 5600 MHz |
| Totalstoragecapacity: | 512 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Opticaldrivetype: | No |
| Numberofstoragedrivesinstalled: | 1 |
| Totalssdscapacity: | 512 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express |
| Nvme: | Yes |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel® Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel® Graphics |
| Ethernetlan: | Yes |
| Wifi: | No |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Usb32gen231gen2typeaportsquant: | 3 |
| Usb32gen231gen2typecportsquant: | 1 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Pciexpressx1gen3xslots: | 2 |
| Pciexpressx16gen4xslots: | 1 |
| Chassistype: | Tower |
| Colourname: | Jack black |
| Numberof35inchbays: | 2 |
| Productcolour: | Black |
| Countryoforigin: | Czech Republic |
| Marketpositioning: | Proven productivity |
| Motherboardchipset: | Intel® Q870 |
| Audiochip: | Realtek ALC3252 |
| Passwordprotection: | Yes |
| Passwordprotectiontype: | BIOS, Power on |
| Producttype: | PC |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Operatingtemperaturett: | 10 - 35 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 10 - 90% |
| Width: | 337 mm |
| Depth: | 308 mm |
| Height: | 337 mm |
| Packagewidth: | 287 mm |
| Packagedepth: | 400 mm |
| Packageheight: | 499 mm |
| Packageweight: | 8.09 kg |
| Keyboardincluded: | Yes |
| Keyboardconnectivity: | Wired |
| Displayincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Refurbished |