RENEW SILVER HP ProDesk 2 G1i Tower - i5-14400, 16GB, 1TB SSD, USB Mouse, Win 11 Pro, 1 years
Gamintojas: HP RENEW
Prekės kodas (MPN): CP9F6EAR#ABD
Prekės kodas (MPN): CP9F6EAR#ABD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S3 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1099,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP%20RENEW/CP9F6EAR%23ABD_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel: | i5-14400 |
| Processorcores: | 10 |
| Processorthreads: | 16 |
| Processorboostfrequency: | 4.7 GHz |
| Processorcache: | 12 MB |
| Processorcachetype: | L3 |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Maximuminternalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memorylayoutslotsxsize: | 1 x 16 GB |
| Memoryslots: | 2x DIMM |
| Memoryclockspeed: | 4800 MHz |
| Totalstoragecapacity: | 1 TB |
| Storagemedia: | SSD |
| Numberofstoragedrivesinstalled: | 1 |
| Totalssdscapacity: | 1 TB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 1 TB |
| Ssdinterface: | PCI Express |
| Nvme: | Yes |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel® UHD Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel® UHD Graphics |
| Ethernetlan: | Yes |
| Wifi: | Yes |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 3 |
| Usb32gen231gen2typecportsquant: | 1 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 1.4b |
| Pciexpressx1gen3xslots: | 1 |
| Pciexpressx16gen4xslots: | 1 |
| Chassistype: | Tower |
| Colourname: | Jack black |
| Numberof35inchbays: | 1 |
| Marketpositioning: | Proven productivity |
| Motherboardchipset: | Intel H770 |
| Passwordprotection: | Yes |
| Passwordprotectiontype: | BIOS, Power on |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Operatingtemperaturett: | 5 - 35 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 15 - 80% |
| Width: | 155 mm |
| Depth: | 308 mm |
| Height: | 155 mm |
| Packagewidth: | 499 mm |
| Packagedepth: | 400 mm |
| Packageheight: | 287 mm |
| Packageweight: | 9.05 kg |
| Keyboardincluded: | Yes |
| Keyboardconnectivity: | Wired |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Refurbished |