Raidsonic Internal Mounting frame for two 2.5" SSD/HDD in a 3.5" Bay Icy Box IB-AC643
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 4,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110 mm |
| Gross height (mm): | 155 mm |
| Gross weight: | 0.097 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.064 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 28.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | Icy Box IB-AC643 |
| Material: | Metal |
| Producer product family: | Internal Mounting frame for two 2.5" SSD/HDD in a 3.5" Bay |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 110 mm |
| Gross height (mm): | 155 mm |
| Gross weight: | 0.097 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.064 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 28.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | Icy Box IB-AC643 |
| Material: | Metal |
| Producer product family: | Internal Mounting frame for two 2.5" SSD/HDD in a 3.5" Bay |
| Warranty: | 24 month(s) |