Raidsonic Heat sink for M.2 SSD ICY BOX IB-M2HS-70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 2026-06-12 - / 15 vnt. | - | 7,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 27 mm |
| Gross height (mm): | 114 mm |
| Gross weight: | 0.071 kg |
| Gross width (mm): | 104 mm |
| Net weight: | 0.061 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.000320112 m³ |
| Producer product name: | ICY BOX IB-M2HS-70 |
| Producer product family: | Heat sink for M.2 SSD |
| Colour of product: | Black |
| Paper/Pasteboard: | 11.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 2699 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 27 mm |
| Gross height (mm): | 114 mm |
| Gross weight: | 0.071 kg |
| Gross width (mm): | 104 mm |
| Net weight: | 0.061 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.000320112 m³ |
| Producer product name: | ICY BOX IB-M2HS-70 |
| Producer product family: | Heat sink for M.2 SSD |
| Colour of product: | Black |
| Paper/Pasteboard: | 11.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 2699 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |