QNAP 16 ports 2.5GbE RJ45 with PoE 802.3at (30W), 2 ports 10GbE SFP+, 2 ports 10GbE RJ45 with PoE 802.3bt (90W) QSW-M2116P-2T2S Web managed, Rackmountable, Power supply type Internal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 988,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 390 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 3.2 kg |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Net weight: | 2.4 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.008736 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | QSW-M2116P-2T2S |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Web managed |
| Power supply type: | Internal |
| Form factor: | Rackmountable |
| Other features: | Port: 2x10GbE SFP+, 2x10GbE BASE-T (RJ45), 16x2.5GbE (RJ45) |
| Power consumption (max): | 350 W |
| Input voltage: | 100-240 V |
| Palette Qty: | 198 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 390 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 3.2 kg |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Net weight: | 2.4 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.008736 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | QSW-M2116P-2T2S |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Web managed |
| Power supply type: | Internal |
| Form factor: | Rackmountable |
| Other features: | Port: 2x10GbE SFP+, 2x10GbE BASE-T (RJ45), 16x2.5GbE (RJ45) |
| Power consumption (max): | 350 W |
| Input voltage: | 100-240 V |
| Palette Qty: | 198 pc(s) |