PRO B840-S EVO WIFI6E | MSI Processor family AMD | Processor socket AM5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 169,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 173 pc(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor socket: | AM5 |
| Producer product name: | PRO B840-S EVO WIFI6E |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 173 pc(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor socket: | AM5 |
| Producer product name: | PRO B840-S EVO WIFI6E |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |