PORT DESIGNS Yosemite Eco Sleeve 13/14 Grey, Sleeve
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 29,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 398.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 65.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Grey |
| Producer product name: | Yosemite Eco Sleeve 13/14 |
| Case type: | Sleeve |
| Fits up to size: | " |
| Other features: | Zipped pocket for accessories |
| Weight: | kg |
| Material: | Made from 72% recycled material (r-PET & PET) |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Dimensions (W x D x H): | 398x30x280 mm |
| Waterproof: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 398.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 65.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Grey |
| Producer product name: | Yosemite Eco Sleeve 13/14 |
| Case type: | Sleeve |
| Fits up to size: | " |
| Other features: | Zipped pocket for accessories |
| Weight: | kg |
| Material: | Made from 72% recycled material (r-PET & PET) |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Dimensions (W x D x H): | 398x30x280 mm |
| Waterproof: | |
| Warranty: | 24 month(s) |