PORT DESIGNS S13 Sydney ECO Case Fits up to size 13/14 " Top Loading Black Shoulder strap
Gamintojas: PORT DESIGNS
Prekės kodas (MPN): 135171
Prekės kodas (MPN): 135171
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 41,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 400.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 200 pc(s) |
| Producer product name: | S13 Sydney ECO Case |
| Fits up to size: | 13/14 " |
| Shoulder strap: | Yes |
| Case type: | Top Loading |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Colour: | Black |
| Producer: | PORT DESIGNS |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 400.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 200 pc(s) |
| Producer product name: | S13 Sydney ECO Case |
| Fits up to size: | 13/14 " |
| Shoulder strap: | Yes |
| Case type: | Top Loading |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Colour: | Black |
| Producer: | PORT DESIGNS |
| Warranty: | 24 month(s) |