Philips HD Smart LED TV 32PHS6050/12
Gamintojas: PHILIPS
Prekės kodas (MPN): 32PHS6050
Prekės kodas (MPN): 32PHS6050
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 231,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/PHILIPS/32PHS6050_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 81.3 cm (32") |
| Hdtype: | HD+ |
| Displaytechnology: | LCD |
| Screenshape: | Flat |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Supportedgraphicsresolutions: | 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Displayresolution: | 1366 x 768 pixels |
| Tunertype: | Digital |
| Digitalsignalformatsystem: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smarttv: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Titan OS |
| Videoapps: | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 12 W |
| Wifi: | Yes |
| Wifistandards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Productcolour: | Black |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 200 x 150 mm |
| Highdynamicrangehdrtechnology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teletextfunction: | Yes |
| Teletext: | 1000 pages |
| Teletextstandards: | Hyper-text |
| Subtitlesfunction: | Yes |
| Videoformatssupported: | AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Audioformatssupported: | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Imageformatssupported: | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Subtitleformatssupported: | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Highdynamicrangehdrsupported: | Yes |
| Audioreturnchannelarc: | Yes |
| Usb20portsquantity: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 3 |
| Voicecontrol: | Yes |
| Autopoweroff: | Yes |
| Workswithamazonalexa: | Yes |
| Workswiththegoogleassistant: | Yes |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 26 kWh |
| Energyconsumptionhdrper1000hou: | 35 kWh |
| Widthwithstand: | 716 mm |
| Depthwithstand: | 192 mm |
| Heightwithstand: | 447 mm |
| Weightwithstand: | 3.33 kg |
| Widthwithoutstand: | 716 mm |
| Depthwithoutstand: | 69 mm |
| Heightwithoutstand: | 428 mm |
| Weightwithoutstand: | 3.25 kg |
| Standwidth: | 63.9 cm |
| Packagewidth: | 790 mm |
| Packagedepth: | 114 mm |
| Packageheight: | 480 mm |
| Cablesincluded: | AC |
| Remotecontrolincluded: | Yes |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/PHILIPS/32PHS6050.pdf |