Philips FHD Smart LED TV 32PQS6901/12
Gamintojas: PHILIPS
Prekės kodas (MPN): 32PQS6901
Prekės kodas (MPN): 32PQS6901
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 322,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 81.3 cm (32") |
| Hdtype: | Full HD |
| Displaytechnology: | QLED |
| Screenshape: | Flat |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Smarttv: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Titan OS |
| Videoapps: | Amazon Prime Video, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 12 W |
| Wifi: | Yes |
| Wifistandards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernetlan: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 200 mm |
| Standtype: | Legs stand |
| Standcolour: | Black |
| Highdynamicrangehdrtechnology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Gamemode: | Yes |
| Teletextfunction: | Yes |
| Teletext: | 1000 pages |
| Teletextstandards: | Hyper-text |
| Audioformatssupported: | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Imageformatssupported: | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Subtitleformatssupported: | SMI, SRT, SSA, SUB, ASS, TXT |
| Pictureprocessingtechnology: | Philips Pixel Plus HD |
| Highdynamicrangehdrsupported: | Yes |
| Audioreturnchannelarc: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Usb20portsquantity: | 2 |
| Commoninterfaceci: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 3 |
| Autopoweroff: | Yes |
| Workswithamazonalexa: | Yes |
| Workswiththegoogleassistant: | Yes |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 26 kWh |
| Energyconsumptionhdrper1000hou: | 43 kWh |
| Widthwithstand: | 718.4 mm |
| Depthwithstand: | 197 mm |
| Heightwithstand: | 446.5 mm |
| Weightwithstand: | 3.45 kg |
| Widthwithoutstand: | 718.4 mm |
| Depthwithoutstand: | 61.1 mm |
| Heightwithoutstand: | 419 mm |
| Weightwithoutstand: | 3.38 kg |
| Cablesincluded: | AC |
| Remotecontrolincluded: | Yes |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/PHILIPS/32PQS6901.pdf |