Philips FHD Smart LED TV 32PFS6050/12
Gamintojas: PHILIPS
Prekės kodas (MPN): 32PFS6050
Prekės kodas (MPN): 32PFS6050
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 264,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 81.3 cm (32") |
| Hdtype: | Full HD |
| Displaytechnology: | LED |
| Screenshape: | Flat |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Tunertype: | Analog & digital |
| Digitalsignalformatsystem: | DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Smarttv: | Yes |
| Internettv: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Titan OS |
| Videoapps: | Netflix, HBO, BBC iPlayer, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+ |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 12 W |
| Wifi: | Yes |
| Wifistandards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernetlan: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 200 x 150 mm |
| Highdynamicrangehdrtechnology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teletextfunction: | Yes |
| Teletext: | 1000 pages |
| Videoformatssupported: | AV1, AVI, MKV, MPEG4, MPEG1, MPEG2, VP9, AVC, HEVC, H.264 |
| Audioformatssupported: | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Imageformatssupported: | BMP, GIF, PNG, JPEG, HEIF |
| Subtitleformatssupported: | SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT |
| Pictureprocessingtechnology: | Philips Pixel Plus HD |
| Highdynamicrangehdrsupported: | Yes |
| Audioreturnchannelarc: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Usb20portsquantity: | 2 |
| Commoninterfaceci: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 3 |
| Autopoweroff: | Yes |
| Workswithamazonalexa: | Yes |
| Workswiththegoogleassistant: | Yes |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 26 kWh |
| Energyconsumptionhdrper1000hou: | 41 kWh |
| Widthwithstand: | 716 mm |
| Depthwithstand: | 192 mm |
| Heightwithstand: | 447 mm |
| Weightwithstand: | 3.33 kg |
| Widthwithoutstand: | 716 mm |
| Depthwithoutstand: | 69 mm |
| Heightwithoutstand: | 428 mm |
| Weightwithoutstand: | 3.25 kg |
| Packagewidth: | 790 mm |
| Packagedepth: | 114 mm |
| Packageheight: | 480 mm |
| Cablesincluded: | AC |
| Remotecontrolincluded: | Yes |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/PHILIPS/32PFS6050.pdf |