Philips
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): 55PUS8010/12
Prekės kodas (MPN): 55PUS8010/12
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. | 455,04 € | ||
| S3 | - / - | 434,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 131.00 mm |
| Gross height (mm): | 831.00 mm |
| Gross weight: | 13.84 kg |
| Gross width (mm): | 1335.00 mm |
| Net weight: | 10.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2632.00 g |
| Plastic (No PET): | 658.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.15 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 131.00 mm |
| Gross height (mm): | 831.00 mm |
| Gross weight: | 13.84 kg |
| Gross width (mm): | 1335.00 mm |
| Net weight: | 10.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2632.00 g |
| Plastic (No PET): | 658.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.15 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Warranty: | 24 month(s) |