Philips 4K LED TV with Ambilight | 75PUS8919/12 | 75 | Smart TV | Titan OS | UHD | Anthracite Gray | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): 75PUS8919/12SO
Prekės kodas (MPN): 75PUS8919/12SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1077,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 1106.00 mm |
| Gross weight: | 40.80 kg |
| Gross width (mm): | 1879.00 mm |
| Net weight: | 32.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 6.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6480.00 g |
| Plastic (No PET): | 1620.00 g |
| Tare weight (kg): | 8.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.39 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 1671 x 341 x 1033 mm |
| Colour of product: | Anthracite Gray |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 75PUS8919/12 |
| Producer product family: | 4K LED TV with Ambilight |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Display diagonal: | 75 |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 1106.00 mm |
| Gross weight: | 40.80 kg |
| Gross width (mm): | 1879.00 mm |
| Net weight: | 32.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 6.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6480.00 g |
| Plastic (No PET): | 1620.00 g |
| Tare weight (kg): | 8.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.39 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 1671 x 341 x 1033 mm |
| Colour of product: | Anthracite Gray |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 75PUS8919/12 |
| Producer product family: | 4K LED TV with Ambilight |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Display diagonal: | 75 |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 24 month(s) |