Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-06-01 - / 1 vnt. | 1277,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140 mm |
| Gross height (mm): | 860.00 mm |
| Gross weight: | 25.00 kg |
| Gross width (mm): | 1460.00 mm |
| Net weight: | 20.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3500.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.175784 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 9 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Connectivity: | HDMI, Bluetooth |
| Dimensions with stand: | 122.6 x 77.3 x 23 cm |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 55OLED820/12 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 55 |
| Producer product family: | 4K Ambilight TV |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140 mm |
| Gross height (mm): | 860.00 mm |
| Gross weight: | 25.00 kg |
| Gross width (mm): | 1460.00 mm |
| Net weight: | 20.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3500.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.175784 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 9 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Connectivity: | HDMI, Bluetooth |
| Dimensions with stand: | 122.6 x 77.3 x 23 cm |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 55OLED820/12 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 55 |
| Producer product family: | 4K Ambilight TV |
| Warranty: | 24 month(s) |