Philips 43PUS8450/12 43" (108cm) 4K QLED Ambilight TV | Philips
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): 43PUS8450/12
Prekės kodas (MPN): 43PUS8450/12
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 320,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 133.00 mm |
| Gross height (mm): | 650.00 mm |
| Gross weight: | 9.06 kg |
| Gross width (mm): | 1045.00 mm |
| Net weight: | 6.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1740.00 g |
| Plastic (No PET): | 560.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 27 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 133.00 mm |
| Gross height (mm): | 650.00 mm |
| Gross weight: | 9.06 kg |
| Gross width (mm): | 1045.00 mm |
| Net weight: | 6.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1740.00 g |
| Plastic (No PET): | 560.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 27 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |