Philips
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): 32PFS6900/12
Prekės kodas (MPN): 32PFS6900/12
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | 237,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 520.00 mm |
| Gross weight: | 7.40 kg |
| Gross width (mm): | 848.00 mm |
| Net weight: | 4.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2216.00 g |
| Plastic (No PET): | 554.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.77 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 520.00 mm |
| Gross weight: | 7.40 kg |
| Gross width (mm): | 848.00 mm |
| Net weight: | 4.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2216.00 g |
| Plastic (No PET): | 554.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.77 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Warranty: | 24 month(s) |