PHILIPS 27B2U3601/00 27inch WQHD 120Hz
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 27B2U3601/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
60 mėn.
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 27B2U3601 - 3000 Series - LED monitor - QHD - 27"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy label qr code url: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2268742
Energy class: Class D
Adaptive-sync technology: VESA Adaptive-Sync
Features: Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 2/USB-C hub, USB PD 90 Watt
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: QHD 2560 x 1440 at 120 Hz
Pixel pitch: 0.2331 mm
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1500:1 / 50000000:1 (dynamic)
Response time: 4 ms (grey-to-grey)
Colour support: 16.7 million colours (8-bit)
Colour gamut: 114% NTSC, 125% sRGB
Input connectors: HDMI, DisplayPort, USB-C
Built-in ethernet: Yes
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Black
Dimensions (wxdxh) - with stand : 61.5 cm x 14.6 cm x 53.9 cm
Weight: 6.44 kg
Aprašymas
Funkcijos
27-inch QHD display with a resolution of 2560 x 1440
IPS technology for wide viewing angles and vibrant colors
Multiple input options including HDMI, DisplayPort, and USB-C
Built-in USB hub and Gigabit Ethernet for enhanced connectivity
Smart Ergo base for customizable height and tilt adjustments
Energy class: Class D
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2331 mm
Brightness: 350 cd/m²
Built-in ethernet: Yes