PHILIPS 27B2G5500/00 Monitor 27i QHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 27B2G5500/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Sandėlis Sandėlyje / Atvyksta Pratęsta garantija Kaina (su PVM)
Į krepšelį
klauskite
konsultanto
Palyginti Pašalinti iš palyginimo
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 27B2G5500 - LED monitor - 27"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy label qr code url: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2097126
Energy class: Class B
Features: USB Hub
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: QHD 2560 x 1440 at 100 Hz
Pixel pitch: 0.2331 mm
Contrast ratio: 1500:1
Colour gamut: 108% sRGB, 94% NTSC
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Silver, charcoal
Dimensions (wxdxh) - with stand : 61.4 cm x 23.5 cm x 54.3 cm
Weight: 6.77 kg
Aprašymas
Funkcijos
27-inch QHD display with 2560 x 1440 resolution
Flicker-Free technology and LowBlue mode for eye comfort
Adjustable height and tilt for ergonomic viewing
Built-in USB hub for increased connectivity
85% post-consumer recycled plastic for sustainability
Energy class: Class B
Features: USB Hub
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2331 mm
Contrast ratio: 1500:1
Colour: Silver, charcoal
Weight: 6.77 kg
Aprašymas
Funkcijos