PHILIPS 27B2G5200/00 Monitor 27inch FHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 27B2G5200/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Sandėlis Sandėlyje / Atvyksta Pratęsta garantija Kaina (su PVM)
Į krepšelį
S1 14 vnt.   1-5 d.d.
14 / - vnt.
Į krepšelį
Palyginti Pašalinti iš palyginimo
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 27B2G5200 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy label qr code url: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2125934
Energy class: Class B
Features: USB Hub
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz)
Pixel pitch: 0.3114 mm
Contrast ratio: 1500:1
Colour support: 16.7 million colours (8-bit)
Colour gamut: 110% sRGB, 96% NTSC
Input connectors: HDMI, VGA, DisplayPort
Display position adjustments: Height, swivel, tilt, pivot (rotation)
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Charcoal, silver
Dimensions (wxdxh) - with stand : 61.4 cm x 23.5 cm x 54.3 cm
Weight: 6.46 kg
Environmental standards: ENERGY STAR Qualified
Aprašymas
Funkcijos
27-inch Full HD display for vibrant visuals
178-degree viewing angles for enhanced comfort
Multiple ergonomic adjustments for personalization
Integrated USB hub for convenient connectivity
Environmentally friendly design with recycled materials
Energy class: Class B
Features: USB Hub
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.3114 mm
Contrast ratio: 1500:1