PHILIPS 27B1U5601H/00 monitor
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 27B1U5601H/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED monitor - QHD - 27"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy class: Class F
Kvm switch: USB
Features: KVM Switch, Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 2 hub, webcam, USB PD 100 Watt
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: QHD 2560 x 1440 at 75 Hz
Pixel pitch: 0.2331 mm
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1 / 50000000:1 (dynamic)
Response time: 4 ms (grey-to-grey)
Colour support: 16.7 million colours (8-bit)
Colour gamut: 101% sRGB (CIE 1931), 89% NTSC (CIE 1976)
Input connectors: HDMI, DisplayPort, USB-C
Built-in ethernet: Yes
Audio input: Microphone
Built-in webcam: 5 Megapixel
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Black
Dimensions (wxdxh) - with stand : 61.3 cm x 22.5 cm x 53.7 cm
Weight: 7.3 kg
Manufacturer warranty: 3-year warranty
Aprašymas
Funkcijos
RJ-45 to USB-C gives easy network connection with security
IPS technology for full colors and wide viewing angles
Crystal clear images with Quad HD 2,560 x 1,440 pixels
DisplayPort-out for connecting additional displays
Built-in KVM switch to easily switch between sources
Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
PowerSensor saves up to 75% energy costs
MultiView enables simultaneous dual connection and view
SmartErgoBase enables user-friendly ergonomic adjustments
TUV Eye Comfort certified to reduce eye fatigue
Energy class: Class F
Kvm switch: USB
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2331 mm
Brightness: 350 cd/m²
Built-in ethernet: Yes
Audio input: Microphone
Built-in webcam: 5 Megapixel
Colour: Black
Weight: 7.3 kg
Aprašymas
Funkcijos