PHILIPS 27B1U3900/00 Monitor 27inch UHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 27B1U3900/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 27B1U3900 - 3000 Series - LED monitor - 4K - 27"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy label qr code url: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2096126
Energy class: Class F
Power consumption (on mode): 25 W
Features: Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, USB PD 90 Watt
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: 4K 3840 x 2160 at 60 Hz
Pixel pitch: 0.1554 mm
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1 / 50000000:1 (dynamic)
Response time: 4 ms (grey-to-grey)
Colour support: 1.074 billion colours (10-bit)
Colour gamut: 116% NTSC (CIE 1976), 99.9% sRGB (CIE 1931)
Input connectors: 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Built-in ethernet: Yes
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Black
Dimensions (wxdxh) - with stand : 61.3 cm x 20.5 cm x 52.4 cm
Weight: 6.65 kg
Aprašymas
Funkcijos
27-inch screen with 3840 x 2160 native resolution for image clarity
Versatile connectivity options including HDMI, DisplayPort, and USB-C
Built-in USB hub and Gigabit Ethernet network adapter for added convenience
Advanced features like Flicker-Free and LowBlue Mode for eye comfort
Height adjustable with tilt, swivel, and pivot adjustments for ergonomic use
Energy class: Class F
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.1554 mm
Brightness: 350 cd/m²
Built-in ethernet: Yes