Prekės kodas (MPN): 24B2N3200D/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
|---|
| Product description: | Philips 24B2N3200D - 3000 Series - LED monitor - WUXGA - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2401422 |
| Energy class: | Class B |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.2 hub, USB PD 15 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | WUXGA 1920 x 1200 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.27 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 100% NTSC (CIE 1976), 115% sRGB (CIE 1931) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 53.5 cm x 22.7 cm x 53.1 cm |
| Weight: | 5.76 kg |
| Energy class: | Class B |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Pixel pitch: | 0.27 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |