PHILIPS 24E2N1100LB/00 23.8inch FHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24E2N1100LB/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 24E2N1100LB - 1000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 24"
Energy class: Class E
Adaptive-sync technology: VESA Adaptive-Sync
Panel type: VA
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 60 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixel pitch: 0.2745 mm
Brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 4000:1
Response time: 4 ms (grey-to-grey)
Colour support: 16.7 million colours
Input connectors: HDMI, VGA
Display position adjustments: Tilt
Screen coating: Anti-glare 3H hardness, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Textured black
Dimensions (wxdxh) - with stand: 54.1 cm x 18 cm x 41.6 cm
Weight: 2.44 kg
Aprašymas
Funkcijos
Full HD 1920 x 1080 resolution for clear, detailed visuals
178-degree wide viewing angles for consistent image quality
Flicker-Free technology and LowBlue Mode for eye comfort
Adjustable tilt for personalized viewing angle
Multiple input options including HDMI and VGA
Energy class: Class E
Panel type: VA
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2745 mm
Brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 4000:1
Input connectors: HDMI, VGA